Untitled

AKLINA TAKILAN BİR ŞEY Mİ VAR ? BUNLARIN HARİCİNDE MERAK ETTİĞİN HER ŞEY İÇİN SAYFANIN ALTINDA BULUNAN WHATSAPP İKONUNDAN BİZE ULAŞABİLİRSİN.

S: KAMPA GELMEK İSTİYORUM AMA BİRLİKTE GELECEK ARKADAŞ BULAMADIM, SORUN YAŞAR MIYIM ? 

C: ŞEHİRDEN UZAĞA KAMPLARINDAKİ EĞLENCELİ VE ÖĞRETİCİ ETKİNLİKLERDE YENİ İNSANLAR TANIYABİLİR VE TOPLUCA YAPILAN ETKİNLİKLERDE KOCAMAN AİLEMİZE KATILABİLİRSİN.

S: ÇADIR HARİCİNDE DİĞER EKİPMANLARI KİRALIYOR MUSUNUZ ? 

C: İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ PANDEMİ SEBEBİYLE ÇADIR HARİCİNDE İNSANLARIN BİREBİR TEMAS HALİNDE BULUNDUKLARI ÜRÜNLERİ KİRALAMAYA ARA VERDİK.

S: KAMPTA ALKOL TÜKETİMİ İLE İLGİLİ BİR KISITLAMA VAR MI ?

C: NORMAL ŞARTLARDA KAMPLARIMIZDA BİREYLERİN BİRBİRİNİ RAHATSIZ ETMEDEN ALKOL TÜKETİMİ SERBESTTİR. FAKAT BU KAMPIMIZI YAPTIĞIMIZ İŞLETMENİN KURALLARI GEREĞİ ALANDA ALKOL TÜKETİMİNE İZİN VERİLMİYOR.

S: KAMPA ÇOCUKLARIMIZLA KATILABİLİYOR MUYUZ ? 

C: TABİİ Kİ DE. ETKİNLİKLERİMİZ ÖZELLİKLE DE ÇOCUKLARIMIZ UFKUNU AÇMAK VE ONLARIN HAYAL DÜNYALARINI ERKEN YAŞTA GELİŞTİRMELERİNE YARDIMCI OLMAK ADINA PROFESYONEL EKİBİMİZ TARAFINDAN HAZIRLANIYOR. ONLARI DA YANIMIZDA GÖRMEKTEN GURUR DUYARIZ.

S: EVCİL HAYVANLARIMIZI DA KAMPA GETİREBİLİYOR MUYUZ? 

C: MİNİK DOSTLARIMIZI KAMPIMIZDA GÖRMEK BİZLERİ ÇOK MUTLU EDER. AMA KAMP ALANINDA BÜTÜN SORUMLULUĞUN SİZDE  OLACAĞINI UNUTMAMANIZ GEREKİYOR.

S: KAMP ALANINDA TUVALET VE DUŞ VAR MI ? 

C: EVET KAMP ALANINDA TUVALET VE DUŞ İMKANI MEVCUT.

S: KAMP ALANINDA ELEKTRİK VAR MI VE TELEFON ÇEKİYOR MU ?

C: KAMP ALANINDA TELEFON VE İNTERNET ÇEKİYOR. AYRICA TELEFONLARINIZI ŞARJ EDEBİLECEĞİNİZ İSTASYONLARIMIZ DA KAMP ALANINDA MEVCUT.

S: KENDİ ÇADIRIMI GETİREBİLİR MİYİM YOKSA KAMP ALANINDA KİRALAMAK ZORUNDA MIYIM ? 

C: KESİNLİKLE KENDİ ÇADIRINIZI GETİREBİLİRSİNİZ. ÇADIR KİRALAMA HİZMETİNİ SADECE KAMP ÇADIRI OLMAYAN KATILIMCILAR İÇİN SUNUYORUZ.

S: KAMP ALANINDA KİRALANAN ÇADIRLAR KAÇ KİŞİLİK?

C: ÇADIRLARIMIZ 2-3 KİŞİLİK ÇADIRLARDIR.

S: ETKİNLİĞE KATILIM İÇİN BİR YAŞ SINIRI VAR MI ?

C: ETKİNLİĞE KATILMAK İÇİN BİR YAŞ SINIRIMIZ YOKTUR. 18 YAŞINDAN BÜYÜKSENİZ ETKİNLİĞİMİZE YALNIZ KATILABİLİRSİNİZ. FAKAT PANDEMİ YÖNETMELİĞİ GEREĞİNCE 18 YAŞINDAN KÜÇÜK KATILIMCILARIMIZIN BİR VELİ EŞLİĞİNDE KATILMALARI ZORUNLUDUR.